Samochody dostawcze – co trzeba sprawdzić zanim wynajmiemy to auto?

Zdarza się, iż potrzebujemy dużego pojazdu dostawczego, żeby przewieźć gabaryty z jednego miejsca na drugie. Nieopłacalnym jest kupowanie dostawczaka do jednorazowej akcji, dlatego też dobrze jest skorzystać z wypożyczalni aut dostawczych. Co znaczące, tego typu auto możemy wypożyczyć z kierowcą, czy bez, jeśli mamy uprawnienia do jego prowadzenia.

Samochody dostawcze - co trzeba sprawdzić zanim wynajmiemy to auto?


Autor zdjęcia: Ron Simmerman

Naturalnym jest, że musimy przede wszystkim sprawdzić miejsca, w których można wynająć auto dostawcze. Pomoże nam w tym komputer i wyszukiwarka w internecie. Starczy wpisać frazę: wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań, a potem tylko wybrać miejsce, które będzie nam najbardziej odpowiadało.

Po wykonanych testach przeróżnych żarówek okazuje się, iż nie cena gra tu rolę. Okazuje się, iż każdy kierowca złą żarówkę może rozróżnić na pierwszy rzut oka. Jednak nierzadko zdarza się tak, że nawet, te które wyglądają na dobre bardzo słabo świecą i kierowca nie jest zadowolony. Tymi właśnie żarówkami, które przegrały w teście są żarówki 4Max, dostępne w Inter Carsie.

Jeżeli autem będziemy się przemieszczać nocą, dobrze by było sprawdzić odpowiednie ustawienie świateł, jak również żarówki, jakie ma. Fajnie, jeżeli porównamy je z dostępnymi testami i wybierzemy takie auto, które będzie najlepsze.

Wiadomo, iż każdy producent umieszcza obietnice a także napisy, które po zakupie żarówki i jej założeniu przeradzają się w mrzonki, bowiem, to co oferowali ma się nijak do tego, co przedstawia sobą żarówka.

Jeżeli chcemy mieć dobre i nie za drogie żarówki, najlepiej zakupić zwyczajne halogenowe, które mają bezbarwną bańkę, niczym nie wyróżniający się żarnik, ciemną osłonę przeciwolśnieniową oraz zwykłe opakowanie pozbawione obietnic producenta. Jeżeli nasz samochód nie szwankuje i nasza instalacja elektryczna jest w dobrym stanie, to te żarówki zupełnie nam wystarczą.